Děkujeme

Činnost Klubu dětem může existovat také díky podpoře mnohých dalších osob a společností v jednotlivých regionech. Tímto děkujeme sponzorům, kteří v jednotlivých městech naši činnost podporují.

Jak nám pomáhají?

Přispívá na provoz naší kanceláře a ateliéru HDD v Hradci Králové.

město Hradec Králové

www.hradeckralove.org

Rodné město Hudebního divadla dětem. Krásné město s bohatou historií, sympatickou architekturou a vyhlášeným kulturním životem.

Jak nám pomáhají?

Opakovaně podpořili činnost Klubu Dětem, v rámci projektů Daruj svou náruč a Veselé léto. Děkujeme!

Tremco Illbruck s.r.o.

www.tremco-illbruck.com/cs

Výrobce sofistikovaných materiálů pro utěsňování a lepení v oblasti stavebnictví a výroby. Zaměstnává 1100 lidí ve třiceti pobočkách po celém světě, a dosahuje obratu 315 milionů eur.

Jak nám pomáhají?

Podpořili finančně projekt Veselé léto 2016. Projekt v tomto roce měl podtitulek "Slavnosti stromů", a tematicky dětem přbližoval život a význam stromů pro zem a pro člověka.

Lesy ČR s.p.

www.lesycr.cz

Děkujeme přispěvovatelům projektu Veselé léto 2016

Hlavní náplní činnosti podniku Lesy ČR je obhospodařování více než 1,3mil.ha lesního majetku ve vlastnictví státu (téměř 86% rozlohy všech státních lesů) a péče o více než 38 000km určených vodních toků a bystřin.

Jak nám pomáhají?

Společnost WEDOS Internet, a.s. nám dlouhodobě poskytuje hosting pro stránky divadla.

WEDOS Internet, a.s.

www.wedos.cz

Nabízíme hostingové služby, webhosting, domény a servery.

Jak nám pomáhají?

Nadace Terezy Maxové dětem přispěla v roce 2016 na dopravu dobrovolníků, v rámci projektu Daruj svou náruč.

Nadace Terezy Maxové dětem

www.nadaceterezymaxove.cz

Základním posláním Nadace Terezy Maxové dětem je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině.

Možná se Vám to bude zdát jako zdánlivě jednoduchý cíl, ale vězte, že u nás více než 24 000 dětí vyrůstá v ústavní výchově. Díky tomuto faktu se Česká republika umístila na předních místech v Evropě, v počtu dětí vyrůstajících mimo svou vlastní rodinu. Evropské prvenství pak naše republika drží v přepočtu dětí umístěných v ústavní výchově (na 100 000 obyvatel), kdy za sebou nechala např. Bulharsko, Rumunsko, Ukrajinu a další země...

Jak nám pomáhají?

Podporuje Klub Dětem pravidelně již mnoho let v charitativních aktivitách. Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. je hlavním partnerem festivalu Veselé léto, pro děti v dětských domovech, nemocnicích a ústavech.

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.

www.thhk.cz

Společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem tepla a teplé vody ve spádovém území města Hradec Králové, který chce být odběrateli a hradeckou veřejností vnímán jako zodpovědný distributor uvedených komodit.

Jak nám pomáhají?

Děkujeme za podporu při pořádání letošního Veselého léta a projektu Daruj svou náruč.

MONETA Money Bank

www.moneta.cz

Bankovní služby: Účty, spoření, karty, půjčky, hypotéky, auto, investování, přímé bankovnictví, pojištění.

Jak nám pomáhají?

Klub Dětem děkuje firmě FILCO spol. s.r.o. za mnohaletou podporu festivalu Veselé léto, pro děti v dětských domovech, nemocnicích a ústavech královbéhradeckého a pardubického kraje.

FILCO, spol. s r.o.

www.filco.cz

Jsme specializovanou firmou zabývající se úpravou stlačeného vzduchu a technických plynů, sušením a odvlhčováním vzduchu a plynů, filtrací kapalin a páry.
Úzce spolupracujeme s předními světovými výrobci s cílem vytvořit a nabídnout optimální řešení.

Jak nám pomáhají?

AM Gnol s.r.o. je dlouholetým partnerem festivalu Veselé léto a charitativních aktivit Daruj svou náruč. Firma AM Gnol s.r.o. významě pomohla také s rekonstrukcí prostor Klubu Dětem na Starém náměstí v Hradci Králové.

AM Gnol s.r.o.

www.amgnol.cz

Společnost AM Gnol se zaměřuje již od roku 2003 na služby z mnoha odvětví činnosti. Nabízíme portfolio komplexních služeb z oblasti autodopravy, přepravy osob či servisu osobních i nákladních vozidel. Zabýváme se také prodejem a autodopravou sypkých hmot, zemními, výkopovými a demoličními pracemi, mechanizací a v neposlední řadě také pronájmem nebytových prostor

Jak nám pomáhají?

Podpořili projekt Veselé léto v pardubickém kraji.

FOXCONN CZ s.r.o.

www.foxconn.cz

Výrobce počítačů, počítačových komponent a systémů.

Jak nám pomáhají?

V roce 2016 přispěli na nájem prostorů olomouckého Atelieru HDD na adrese I.P.Pavlova 69 Olomouc. 

město Olomouc

http://www.olomouc.eu/

O městě : 
Olomouc vždy patřila mezi nejvýznamnější královská města v českých zemích. Díky své výhodné poloze, starobylé univerzitě, duchovním, kulturním a řemeslným tradicím byla po dlouhá staletí přirozeným centrem Moravy, které lákalo umělce, vzdělance a obchodníky.

Statutární město Olomouc
Statutární město Olomouc vzniklo jako samostatná právnická osoba dne 24. listopadu 1990 dnem voleb do zastupitelstev obcí. Je základním územním samosprávným celkem, který není územně rozčleněn na městské obvody nebo městské části s vlastními orgány samosprávy. Právní postavení města je upraveno zákonem o obcích.

Partneři