Děkujeme

Činnost Klubu dětem může existovat také díky podpoře mnohých dalších osob a společností v jednotlivých regionech. Tímto děkujeme sponzorům, kteří v jednotlivých městech naši činnost podporují.

Jak nám pomáhají?

Podporuje Klub Dětem pravidelně již mnoho let v charitativních aktivitách. Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. je hlavním partnerem festivalu Veselé léto, pro děti v dětských domovech, nemocnicích a ústavech.

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.

www.thhk.cz

Společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem tepla a teplé vody ve spádovém území města Hradec Králové, který chce být odběrateli a hradeckou veřejností vnímán jako zodpovědný distributor uvedených komodit.

Jak nám pomáhají?

Klub Dětem děkuje firmě FILCO spol. s.r.o. za mnohaletou podporu festivalu Veselé léto, pro děti v dětských domovech, nemocnicích a ústavech královbéhradeckého a pardubického kraje.

FILCO, spol. s r.o.

www.filco.cz

Jsme specializovanou firmou zabývající se úpravou stlačeného vzduchu a technických plynů, sušením a odvlhčováním vzduchu a plynů, filtrací kapalin a páry.
Úzce spolupracujeme s předními světovými výrobci s cílem vytvořit a nabídnout optimální řešení.

Jak nám pomáhají?

AM Gnol s.r.o. je dlouholetým partnerem festivalu Veselé léto a charitativních aktivit Daruj svou náruč. Firma AM Gnol s.r.o. významě pomohla také s rekonstrukcí prostor Klubu Dětem na Starém náměstí v Hradci Králové.

AM Gnol s.r.o.

www.amgnol.cz

Společnost AM Gnol se zaměřuje již od roku 2003 na služby z mnoha odvětví činnosti. Nabízíme portfolio komplexních služeb z oblasti autodopravy, přepravy osob či servisu osobních i nákladních vozidel. Zabýváme se také prodejem a autodopravou sypkých hmot, zemními, výkopovými a demoličními pracemi, mechanizací a v neposlední řadě také pronájmem nebytových prostor

Jak nám pomáhají?

Pravidelně nám pomáhá s projektem Veselé léto. Děkujeme!

Elektrárny Opatovice a.s.

www.eop.cz

Největší výrobce elektrické energie a tepla v našem regionu. 

Jak nám pomáhají?

Společnost Radom nám opakovaně pomáhá s realizací "Veselého léta" na pardubicku. Jsme za tuto pomoc velice vděční! :-)

Radom s.r.o.

www.radom.eu

Zabezpečení a střežení objektů, monitorování vozidel a osob na bázi GPS. Rekonstrukce společných TV antén. Vývoj a dodávka zařízení v oblasti kolejových vozidel, drah a metra.

Jak nám pomáhají?

Firma APAG Elektronik s.r.o nám svou pravidelnou podporou pomáhá vytvářet a uskutečňovat projekty pro děti nejen v sídelním městě Pardubicích. V roce 2021 se stali partnery charitativního dětského festivalu Veselé léto ve více jak desítce zařízení pro děti v Královéhradeckém, Pardubickém a Libereckém kraji. 
Máme z naší společné práce velikou radost. Děkujeme!

APAG Elektronik s.r.o.

www.apag.cz/czech/

Dodáváme elektroniku pro zákazníky v automobilovém průmyslu a dalších průmyslových oborech. Navrhujeme design výrobku, vyvíjíme a vyrábíme produkty podle individuálních návrhů a specifikací. Společně s Vámi uvádíme kreativní nápady v život.

Vize a hodnoty

Jsme součástí rodinné firmy skupiny firem s hluboce zakořeněnou vírou v hodnoty vycházející z podnikání.

Naším hnacím motorem jsou následující základní hodnoty:

  • Kvalita
  • Partnerství
  • Odpovědnost

Tyto hodnoty nás motivují k tomu, abychom všem nabízeli výjimečné služby, ať už jde o nás samotné, naše dodavatele, společnost jako celek a zejména zákazníkům, kterých si tolik vážíme.

Výkonnost je naší vášní.

Jak nám pomáhají?

Přispívá na provoz naší kanceláře a ateliéru HDD v Hradci Králové.

město Hradec Králové

www.hradeckralove.org

Rodné město Hudebního divadla dětem. Krásné město s bohatou historií, sympatickou architekturou a vyhlášeným kulturním životem.

Jak nám pomáhají?

Opakovaně podpořili činnost Klubu Dětem, v rámci projektů Daruj svou náruč a Veselé léto. Děkujeme!

Tremco Illbruck s.r.o.

www.tremco-illbruck.com/cs

Výrobce sofistikovaných materiálů pro utěsňování a lepení v oblasti stavebnictví a výroby. Zaměstnává 1100 lidí ve třiceti pobočkách po celém světě, a dosahuje obratu 315 milionů eur.

Jak nám pomáhají?

Společnost WEDOS Internet, a.s. nám dlouhodobě poskytuje hosting pro stránky divadla.

WEDOS Internet, a.s.

www.wedos.cz

Nabízíme hostingové služby, webhosting, domény a servery.

Partneři