Reference

ZŠ a MŠ při nemocnici v Liberci

Milé Hudební divadlo dětem, chceme Ti poděkovat za úžasné, zpěvavé a veselé představení, které jsi u nás, ve škole při nemocnici v Liberci předvedlo. My, děti od 5 do 18 let, jsme zaujatě sledovaly každý pohyb "kočičky" i "pejska", smály jsme se ukdákané slepici, hekaly jsme s přejedeným "tlustým psem"....
Celý den a dokonce ještě i dva další, jsme si pobrukovaly písničky, které jste nás naučilo... Zkrátka, bylo jsi výborné a my jsme Ti nakreslily a napsaly, jak moc ses nám líbilo!
P.S.: Hrozně nás bavilo i tvoření z molitanu, úžasné výtvory jsme hrdě ukazovaly rodičům a braly si je při odchodu z nemocnice domů. Byla to paráda!
Tolik tedy díky od dětí. Připojujeme se i my, učitelky školy, a děkujeme za skutečně profesionální a strhující vystoupení!!! Díky také za nový námět na zajímavou, tvořivou činnost...Za vedení školy a učitelský sbor Mgr. Petra Ouředníková

ZŠ a MŠ při FN Hradec Králové

...Moc děkujeme za krásné a milé představení. Nemocné děti byly nadšené a spokojené. Co víc si můžeme přát:-) Jak jste měli sami možnost pozorovat, zaujalo je velice i následné výtvarné tvoření a prožily tak - díky Vašemu divadlu - velmi příjemné odpoledne.
Ještě jednou děkujeme, pedagogové ZŠ a MŠ při FN HK.

Divadlo nabízí náruč dětem

z tisku

Inspirace pro rodiče

časopis pro ženy